top of page

ÚVODNÍ SLOVO VEDOUCÍ PEDAGOŽKY VERONIKY

1985C4F6-C82D-41AB-882C-B739DD0CB30D 2.j

Jmenuji se Veronika Leharová a ráda bych Vám představila novou česko-anglickou školku Little Family, se kterou bych ráda spojila novou etapu svého života.

Roli paní učitelky v nové soukromé školce považuji za vyústění mého upřímného vztahu k dětem, ale i možnost uplatnění svých zkušeností.

Můj život neustále blízce souvisí s dětmi. Při studiu střední školy jsem pracovala s dětmi aktivně jako chůva a jako instruktor na dětských táborech. Velice mne obohatila každá další zkušenost s dětmi – například práce instruktora plavání, cvičení miminek a dětí až po předškolní věk, několik rekvalifikací, ale i pracovní praxe v soukromé i státní mateřské škole. Aktuálně studuji obor Speciální pedagogika na VŠ. Sama jsem mámou čtyř dětí a výchovu vnímám jako velkou zodpovědnost a zároveň také jako to nejkrásnější a nejsmysluplnější poslání, nadále bych v tom ráda pokračovala ve školce Little Family.

Školka je unikátní v tom, že druhým hlavním jazykem bude angličtina, ve které bude po celý den s dětmi komunikovat kolegyně Věrka s osmiletou praxí v USA a jazykovými certifikáty. Věrka kromě angličtiny obohatí výuku také svou muzikálností - hraje na kytaru, flétnu a klavír. Má 3 děti – 7, 5 a 3 roky a díky času strávenému s dětmi doma si uvědomila, že práce s dětmi ji velmi naplňuje.

Další výraznou výhodou naší školky je kapacita 12 dětí, tedy na jednoho pedagoga připadá pouze 6 dětí. I proto garantujeme individuální přístup, který znamená také výraznější pokroky nejen v angličtině.

Školka osídlí novostavbu s moderní dispozicí a spoustou slunce. Venku čeká na děti inspirativní zahrada se sportovními, kreativními ale i pěstitelskými prvky. Chystáme také zajímavé návštěvy a výlety.

Budeme vzdělávat děti od 2 let.

Naším hlavním cílem jsou šťastné a spokojené děti, které myslí samostatně v souvislostech, jsou aktivní, kreativní a mají zdravé sebevědomí.

Moc se těšíme na všechny naše nové děti i jejich rodiče.

Veronika Leharová, vedoucí učitelka

bottom of page