TÝM - LITTLE FAMILY ŠUMPERK

VĚRA ŠLOSÁROVÁ

Učitelka, lektorka angličtiny

„Díky času stráveného s mými dětmi jsem si uvědomila, že mě tato práce naplňuje. Je krásné ukazovat jim nové věci, učit je poznávat svět i angličtinu jako druhý jazyk. Práce s dětmi mě velice naplňuje.“

Po maturitě strávila 8 let v USA, kde získala špičkové certifikované znalosti anglického jazyka ověřené především praxí a zkušenostmi ze sociální oblasti. Svými schopnostmi předávat jazyk dětem hrou, ale i znalostí hry na několik hudebních nástrojů bude jistě příjemným průvodcem dětí ve školce. Sama má tři děti. Má ráda přírodu a místo, kde si nejvíc odpočine je zahrada. Ráda by dětem předala své zkušenosti při péči o školní zahradu a její rostliny.

IVA JANKŮ

Učitelka, lektorka angličtiny

„Jako rodina rádi praktikujeme jógu, a i o tu bych ráda obohatila dění v Little Family. Své tři děti vedu zábavnou formou k výuce angličtiny, a to prostřednictvím veselých písniček, říkadel a her. Věřím, že i můj přístup bude přínosem ve školce. Práci v Little Family považuji za nejpřirozenější a nesmysluplnější činnost do následujících dní a těším se na společně strávené a novými zážitky nabyté okamžiky.“

Již od dětství byla její největší zálibou a smyslem trávení volného času pomoc s výchovou a péčí o své mladší členy v rámci rodiny. Díky získané důvěře jí to napomohlo k učení nést zodpovědnost za svěřené děti a nabytí mnoha zkušeností, které nadále uplatnila ve svém životě.

Po studiu na vysoké škole se vydala na cestu objevování jiných koutů světa a pobývala několik let ve slunné Kalifornii, USA. Zde se mimo studování angličtiny věnovala i hlídání dětí, baby -sittingu. Po návratu domů působila jako lektorka angličtiny a její cesty opět poté vedly k dětem, měla možnost působit jako vedoucí kroužku pro děti předškolního věku. S rodinou se aktivně věnuje cyklistice, horské turistice a lyžování.