top of page

Šumperk

česko - anglická dětská skupina pro 12 dětí

DSC_0702.jpg

Co nabízíme

Náš příběh v LITTLE FAMILY Šumperk začal z lásky k dětem a touhy vytvořit pro ně to nejlepší prostředí pro jejich rozvoj a spokojenost. Jako rodiče jsme si uvědomovali, jak je důležité, aby naše děti trávily čas v podnětném a láskyplném prostředí, kde se o ně starají zkušení a empatičtí profesionálové. A tak se zrodil nápad vytvořit dětskou skupinu, která by tyto hodnoty ztělesňovala.

 

Jsme hrdí na to, že můžeme být partnerem pro rodiče, kteří chtějí pro své děti to nejlepší. Naši ideální zákazníci jsou rodiče, kteří si cení individuálního přístupu, dvoujazyčného prostředí a inovativních vzdělávacích metod. Jsou to rodiče, kteří chtějí, aby jejich děti vyrůstaly v prostředí, kde se snoubí nejmodernější technologie s tradičními hodnotami, jako je kontakt s přírodou a mezilidské vztahy.

To, co nás odlišuje od konkurence, je naše oddanost poskytovat tu nejvyšší kvalitu péče a vzdělávání. Jsme teprve třetí dětskou skupinou v Olomouckém kraji, která získala prestižní Certifikát značky kvality od MPSV. Tento certifikát je důkazem našeho závazku k profesionálnímu přístupu a potvrzuje, že naše služby splňují ta nejpřísnější kritéria.

Další unikátní aspekt LITTLE FAMILY Šumperk je náš důraz na dvoujazyčnost. Anglický jazyk je přirozeně začleněn do každodenních aktivit, což pomáhá dětem budovat slovní zásobu a kladný vztah k jazyku už od útlého věku. Naše nízká kapacita a vysoký poměr pečujících osob na počet dětí nám umožňuje poskytovat skutečně individuální péči přizpůsobenou potřebám každého dítěte.

Když si vyberete LITTLE FAMILY Šumperk, vyberete si partnera, který bude s láskou a odborností podporovat růst a rozvoj vašeho dítěte. Těšíme se, až přivítáme vaše dítě v naší dětské skupině a staneme se součástí jejich úžasné cesty dětstvím.

Náš tým

Vážení rodiče, náš tým pečujících osob je zde pro vás. Jsme připraveni vám naslouchat, poradit a poskytnout podporu ve všech aspektech výchovy a péče o vaše děti. Jsme zde, abychom zodpověděli vaše dotazy, vyslechli připomínky a společně pracovali na rozvoji vašich dětí.

02_edited.jpg

Věra Šlosárová

Vedoucí pečující osoba

„Díky času strávenému s mými dětmi jsem si uvědomila, že mě práce s dětmi naplňuje. Je krásné ukazovat jim nové věci, učit je poznávat svět i angličtinu jako druhý jazyk. Strávila jsem 8 let v USA, kde jsem získala uznávané certifikované znalosti anglického jazyka ověřené především praxí. Svými schopnostmi předávat jazyk dětem hrou, ale i znalostí hry na několik hudebních nástrojů budu věřím příjemným průvodcem dětí v dětské skupině. Sama jsem maminkou tří dětí. Miluji přírodu a místo, kde si nejvíc odpočinu, je zahrada." Věrka

Vzdělání: Soukromá střední škola pedagogiky a sociálních služeb, s.r.o., Předškolní a mimoškolní pedagogika

Semináře: 

 • Výchova srdcem

 • Logopedie u dětí předškolního věku

 • Jak rozumět dětským i svým emocím? Jak pracovat s dětskými emocemi a podporovat emoční inteligenci dětí

 • Osobnostně sociální rozvoj dítěte předškolního věku

 • Praktické využití logopedických technik v dětských skupinách

 • Děti se speciálními potřebami: péče o "hyperaktivní děti"

 • Využití terapeutických metod k podpoře dítěte

 • Jak porozumět základním potřebám dětí a jak být podporující a povzbuzující pečující osobou

 • Grafomotorika pro předškolní děti

 • Jak zvýšit pozornost a motivaci (teoreticky i hravě) a snížit napětí při přípravě

 • Hodnocení a sebehodnocení v dětské skupině.

Galerie

DSC_0685.jpg
Logo AČ DS nove RGB menší pro ikony.jpg
IMG_1842.jpg
DSC_3693.JPG
DSC_9416__.jpg
DSC_0687.jpg
DSC_3711.JPG

LITTLE FAMILY Šumperk

Zábřežská 586/15

787 01 Šumperk

Otevírací doba: 6:45 - 16:00

Pro rodiče dětí v naší péči:

skolka@littlefamily.cz

+420 724 551 665

Pro zápis nových dětí:

info@littlefamily.cz

+420 777 607 344

Follow

 • Facebook
bottom of page