top of page

Břeclav

dětská skupina pro 24 dětí

DSC08669_edited.jpg

Co nabízíme

Jsme tu pro rodiče, kteří pro své děti chtějí jen to nejlepší. Pro rodiče, kteří hledají místo, kde budou jejich děti obklopeny láskou, pochopením a odbornou péčí. Místo, kde budou mít dostatek prostoru pro hru, zábavu i učení a kde budou moci naplno rozvinout svůj potenciál. Chápeme, že svěřit své dítě do péče někoho jiného je velké rozhodnutí a velká zodpovědnost. Proto děláme vše pro to, aby se u nás vaše děti cítily jako u vás doma a aby pro vás LITTLE FAMILY bylo synonymem pro špičkovou péči a spokojenost vašich dětí.

 

Co nás odlišuje od ostatních dětských skupin? Je to především náš důraz na individuální přístup. S maximálně 6 dětmi na jednu pečující osobu máme prostor věnovat se každému dítěti podle jeho potřeb. Díky tomu se u nás děti cítí bezpečně a rychleji si zvykají na nové prostředí. Našim cílem je maximálně rozvinout potenciál každého dítěte pomocí pestré nabídky aktivit a moderních výukových metod.

 

Dalším benefitem je zcela nové, moderní a bezpečné zázemí vytvořené na míru potřebám dětí. Prostorná a prosvětlená třída s příjemnou atmosférou, dělená na zóny pro různé aktivity, poskytuje dostatek prostoru pro hru, tvoření i odpočinek. Hračky jsou pečlivě vybrány tak, aby podporovaly rozvoj různých dovedností dětí. Samozřejmostí je i výuka angličtiny zábavnou formou a využití moderních technologií.

Jsme hrdí na to, že jako první dětská skupina v Břeclavi jsme získali Certifikát značky kvality od MPSV. Je to důkaz, že služba, kterou poskytujeme, splňuje ta nejpřísnější kritéria.

 

Pokud pro své dítě hledáte místo, kde bude šťastné, získá kvalitní péči a bude se přirozeně rozvíjet po všech stránkách, LITTLE FAMILY Břeclav je tou správnou volbou.

 

Těšíme se, že se staneme součástí nejkrásnějšího období života vašeho dítěte a poskytneme mu skvělý start do budoucnosti.

Náš tým

Vážení rodiče, náš tým pečujících osob je zde pro vás. Jsme připraveni vám naslouchat, poradit a poskytnout podporu ve všech aspektech výchovy a péče o vaše děti. Jsme zde, abychom zodpověděli vaše dotazy, vyslechli připomínky a společně pracovali na rozvoji vašich dětí.

09.jpg

Bc. Petra Důbravová

Vedoucí pečující osoba

"Upřímný dětský smích a jiskřičky v očích jsou pro mě tím nejcennějším. Každé dítě mě něčemu naučí - trpělivosti, upřímnosti a hlubšímu pochopení světa. Vážím si důvěry rodičů, kteří nám svěřují své poklady a umožňují nám podílet se na výchově v tomto zásadním období jejich života.

Práce v dětské skupině je mým posláním i koníčkem. Naplňuje mě smyslem a dává mi možnost pozitivně ovlivňovat dětské životy. Jsem vděčná, že mohu být součástí jejich objevování světa, prvních krůčků a nezapomenutelných zážitků. Děti mi ukazují, co je v životě opravdu důležité, a já jim za to ze srdce děkuji." Petra

Vzdělání: Předškolní pedagogika pro mateřské školy

Semináře a kurzy: Profesionální chůva pro děti do zahájení školní docházky

Zájmy: kulturní dění, gastronomie, historie, ekologie a zdravý životní styl, cestování, lyžování, kinesiotaping, power jóga

Galerie

iStock-1354990052.jpg
Logo nove RGB_WH 2.jpg
iStock-1386736648.jpg
DSC08669_edited.jpg
DSC08653_edited.jpg
iStock-1164225032.jpg
DSC08660_edited.jpg

LITTLE FAMILY Břeclav

Husova 3590/23

690 02 Břeclav

Otevírací doba: 6:45 - 16:00

Pro rodiče dětí v naší péči:

skolkabv@littlefamily.cz

+420 725 525 985

Pro zápis nových dětí:

manazer.jm@littlefamily.cz

+420 728 949 621

Follow

  • Facebook
bottom of page