top of page

We Are Coming

SOON

Nová dětská skupina
LITTLE FAMILY Šumperk 2

Milí rodiče, máte zájem umístit své dítě do nově vznikající DS LITTLE FAMILY Šumperk 2? 

Přihlaste své dítě co nejdříve do evidence uchazečů o místo. 

Rádi Vás s dětmi přizveme k zápisu, který se bude konat v první polovině května 2024.

Plánované otevření nové dětské skupiny: 01.09.2024 

Naše dětská skupina se bude nacházet na ulici Myslbekova 24, Šumperk, v prostorách nedaleko stávající dětské skupiny LITTLE FAMILY Šumperk. Obě dětské skupiny budou sdílet společnou zahradu. 

Dětská skupina bude určena pro děti od dvou let s maximálním počtem 12 dětí. 

Naším posláním je vytvořit pro vaše děti láskyplné a podnětné prostředí s rodinnou atmosférou, kde budou moci rozvíjet své schopnosti a dovednosti prostřednictvím hry a zábavného učení. Prioritou je pro nás spokojenost a štěstí dětí, aby byly dobře připravené na další životní etapy. Jsme přesvědčeni, že díky úzké spolupráci našeho kvalifikovaného pedagogického týmu s rodiči dokážeme naplnit individuální potřeby každého dítěte a poskytnout mu tu nejlepší péči a podporu pro jeho zdravý vývoj a růst. Společně vytvoříme místo plné radosti, pochopení a inspirace, kde se děti budou cítit bezpečně a obklopené láskou.

  

Naše vzdělávací metodika vychází z akreditovaného vzdělávacího programu pro mateřské školy, který je obohacen o inovativní výukové metody. Klademe důraz na rozvoj dětského myšlení v souvislostech a učení formou prožitků. Naším cílem je všestranný rozvoj dítěte, přičemž využíváme i prvky Montessori pedagogiky.

Součástí naší dětské je prostorná zahrada přizpůsobená potřebám a věku dětí. Zde se budeme učit poznávat přírodu, recyklovat a pěstovat bylinky i drobné ovoce, které následně využijeme při přípravě zdravých svačinek. Děti se tak hravou formou naučí základům zdravého stravování a ekologického mýšlení. Zahrada bude vybavena různými hracími prvky a pískovištěm pro kreativní vyžití dětí.

Výuka angličtiny bude probíhat zábavnou a přirozenou formou s cílem vzbudit v dětech zájem o cizí jazyk a motivovat je k dalšímu poznávání. Při každodenní komunikaci s pečujícími osobami si děti osvojí základní slovní zásobu a fráze, které budou schopny používat nejen v rámci dětské skupiny, ale i mimo ni. Tímto způsobem položíme pevné základy pro jejich budoucí jazykové vzdělávání.

  

Co Vám můžeme nabídnout: 

- anglicky po celý den 

- prvky Montessori výuky 

- vzdělávání v souvislostech a v souladu s rámcovým vzdělávacím programem MŠMT pro předškolní vzdělávání

- kvalifikovaný tým 

- individuální přístup 

- moderní vzdělávací pomůcky 

- jedlou bio zahrádku pro Vaše děti. 

Kritéria pro přijetí:

- vazba na trhu práce (minimálně jeden rodič – zaměstnanec, evidovaný na ÚP, student, OSVČ)

- dítě musí být, v souladu se zákonem o dětských skupinách, očkováno, nebo bude mít lékařem potvrzenou trvalou kontraindikaci

Strava (dopolední - odpolední svačinka, oběd, pitný režim, čerstvé ovoce a zelenina)

Obědy si necháme dovážet od externího subjektu. Svačinky si budeme připravovat sami. Budeme dbát na to, aby byla strava pestrá, zdravá a zároveň chutná a vyvážená.

Jestli se rozhodnete umístit dítě do naší dětské skupiny, budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat na níže uvedených kontaktech pro zápis dětí:

Ing. Alexandra Klusák Snopková

Telefon: +420 777 607 344

E-mail: info@littlefamily.cz

Kontaktujte nás

Máte dotazy ohledně našich dětských skupin? Neváhejte se na nás obrátit!

Děkujeme za vaši zprávu!

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page