top of page

Hodonín 2

česko - anglická dětská skupina pro 24 dětí

IMG_6578.jpeg

Co nabízíme

 Vítejte v LITTLE FAMILY Hodonín 2, kde vytváříme láskyplné a podnětné prostředí pro vaše děti. Naše dětská skupina vznikla z touhy poskytnout dětem to nejlepší - individuální péči, kvalitní vzdělávání a radostné dětství.

  Jsme tu pro rodiče, kteří hledají spolehlivé a důvěryhodné místo pro své děti. Rodiče, kteří si cení inovativního přístupu, rozvoje myšlení v souvislostech a zážitkového učení. Rodiče, pro které je důležitá včasná výuka angličtiny, která otevírá dětem dveře do budoucnosti. A v neposlední řadě rodiče, kteří chtějí pro své děti to nejzdravější - kvalitní stravu a kontakt s přírodou.

  Naše unikátnost spočívá v propojení těch nejlepších prvků - Montessori pedagogiky, dvojjazyčného prostředí, skandinávského designu interiéru, bio zahrádky a kvalifikovaného personálu.

 

Kapacita 24 dětí a poměr 8 dětí na jednu pečující osobu nám umožňuje věnovat každému dítěti individuální pozornost a pečlivost. Přijímáme děti již od 18 měsíců a provázíme je klíčovými roky jejich vývoje.

  Přijďte se k nám podívat a poznejte místo, kde se vaše děti budou cítit jako doma. Místo, kde budou šťastně růst, poznávat svět a získávat pevné základy pro svou budoucnost.

 

Těšíme se na vás v LITTLE FAMILY Hodonín 2.

Náš tým

Vážení rodiče, náš tým pečujících osob je zde pro vás. Jsme připraveni vám naslouchat, poradit a poskytnout podporu ve všech aspektech výchovy a péče o vaše děti. Jsme zde, abychom zodpověděli vaše dotazy, vyslechli připomínky a společně pracovali na rozvoji vašich dětí.

03.jpg

Svatava Hýbnerová

Vedoucí pečující osoba

„Nechávám svůj život volně plynout a věřím, že mě zavede na místo, kde mám být. Jsem hluboce přesvědčená, že mé poslání je práce s dětmi. Dvanáct let praxe s nimi v mém předchozím zaměstnání mi otevřelo nové obzory a nasměrovalo mě blíže

k těm nejmenším. Práce s dětmi mě naplňuje radostí a smysluplností. Našla jsem dokonalé uplatnění pro svou rozvinutou empatii, díky které dokážu snadno navázat hluboký a láskyplný vztah s jednotlivými dětmi i s celým dětským kolektivem. Každý den s nimi je pro mě novým dobrodružstvím a příležitostí být součástí jejich růstu a vývoje. Jsem vděčná za tuto životní cestu a těším se na všechny budoucí okamžiky strávené po boku těch nejmenších, kteří mi tolik dávají." Svatava

Vzdělání: Sociálně - právní akademie

Semináře a kurzy: Kurz chůvy pro děti v dětské skupině

Zájmy: bylinky, aromaterapie, zdravý životní styl, hra na kytaru, četba, rodina, toulky přírodou, lidové tradice - moudrost předků

Galerie

Hodonín 2
Logo Hodonín 2
LF_Hodonin_2.jpeg
LF_Hodonin_2.jpeg
LF_Hodonin_2.jpeg
LF_Hodonin_2.jpeg
LF_Hodonin_2.jpeg

LITTLE FAMILY Hodonín 2

Masarykovo nám. 121/21

695 01 Hodonín

Otevírací doba: 6:45 - 16:00

Pro rodiče dětí v naší péči:

hodonin2@littlefamily.cz

+420 602 407 768

Pro zápis nových dětí:

manazer.jm@littlefamily.cz

+420 728 949 621

Follow

  • Facebook
bottom of page