top of page

​ZÁPIS DĚTÍ DO NOVÉ DS / Hodonín II

pexels-cottonbro-studio-3661387.jpg

Zápis dětí do nové dětské skupiny LITTLE FAMILY Hodonín II

Milí rodiče, mátě zájem umístit své dítě do nově vznikající DS LITTLE FAMILY Hodonín II? 

Přihlaste své dítě, co nejdříve do evidence uchazečů o místo. 

Rádi Vás s dětmi přizveme k zápisu, který se bude konat v lednu 2024.

Otevření nové dětské skupiny: 01.02.2024 

Naše dětská skupina se bude nacházet na Masarykově nám. 121/21, Hodonín, v prostorách hned vedle stávající dětské skupiny LITTLE FAMILY Hodonín. Obě dětské skupiny budou prostorově propojené a budou sdílet společnou zahradu. 

Dětská skupina bude určena pro děti od dvou let s maximálním počtem 24 dětí. 

Naší snahou je vytvořit pro děti zázemí s přívětivou rodinnou atmosférou, kde budou rozvíjet své dovednosti a učit se hrou. Nejdůležitější pro nás je, aby byly u nás děti šťastné a připravené na další etapu v životě. Věříme, že společně s pedagogickým týmem a za podpory rodičů se nám to podaří. 

  

Naše vzdělávací metodika vychází ze vzdělávacího programu, který je závazný pro státem akreditované mateřské školy. Výukové metody jsou inovativní. Učíme děti myslet v souvislostech, učením formou prožitků. Jsme zaměřeni na všestranný rozvoj a máme začleněnou Montessori metodu. Máme vlastní zahradu uzpůsobenou potřebám a věku dětí, na které se budeme učit znát přírodu, společně recyklovat či pěstovat bylinky a drobné ovoce, které budeme používat při výrobě zdravých svačinek pro děti, jenž si budeme připravovat sami. Nebudou chybět hrací prvky a pískoviště. 

  

Podstatným rozdílem je, že LITTLE FAMILY Hodonín 2 bude dvojjazyčnou dětskou skupinou, ve které se bude mluvit česky a anglicky. S tím, že minimálně jedna z pečujících osob bude vždy na děti mluvit celodenně anglicky. Angličtina bude předkládána dětem přirozenou a zábavnou formou, cílem je, aby postupně získaly k cizímu jazyku kladný vztah a chtěly jej dál poznávat a učit se mu. Při komunikaci s pečujícími osobami děti získají základní slovní zásobu včetně frází, které budou schopny používat při běžné komunikaci v dětské skupině i mimo ni. 

  

Co Vám můžeme nabídnout: 

- anglicky po celý den 

- prvky Montessori výuky 

- vzdělávání v souvislostech a v souladu s rámcovým vzdělávacím programem pro předškolní zařízení 

- kvalifikovaný tým 

- individuální přístup 

- moderní vzdělávací pomůcky 

- jedlou bio zahrádku pro Vaše děti. 

Kritéria pro přijetí:

- vazba na trhu práce (minimálně jeden rodič – zaměstnanec, evidovaný na ÚP, student, OSVČ)

- dítě musí být, v souladu se zákonem o dětských skupinách, očkováno, nebo bude mít lékařem potvrzenou trvalou kontraindikaci

Strava (dopolední - odpolední svačinka, oběd, pitný režim, čerstvé ovoce a zelenina, část stravy v BIO kvalitě) – není součástí ceny školného – bude upřesněno po dohodě s poskytovatelem stravy

Obědy si necháme dovážet od externího subjektu. Svačinky si budeme připravovat sami. Budeme dbát na to, aby byla strava pestrá, zdravá a zároveň chutná a vyvážená. Malá ukázka připravovaných svačinek: ovesná, jáhlová, kukuřičná, pohanková kaše s ovocem, šlehaný tvaroh s ovocem, žitné pečivo s máslem, sýrem gouda a zeleninou, žervé s pažitkou, celozrnným pečivem a zeleninou, vafle s ovocem, tvarohový závin, pomazánky: sýrová, cizrnová, hrášková, lososová, brokolicová, mrkvová atd.

Jestli se rozhodnete umístit dítě do naší dětské skupiny, budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat na níže uvedených kontaktech pro zápis dětí:

Jana Snopková – manažerka provozu DS LITTLE FAMILY Hodonín II

Telefon: +420 728 949 621

E-mail: manazer.jm@littlefamily.cz 

bottom of page